| Brand Name: | SCXK |
| Model Number: | P10 |
| MOQ: | 2 sqm |
| Price: | negotiation |
| Payment Terms: | T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 5000sqm per month |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Resolution/mm | 10 |
| Pixel configuration | 1R1G1B |
| Pixel density/pixels/m² | 10000m² |
| Module resolution | 32×16 |
| Module size/mm | 320×160 |
| View distance | 10-300m |
| White balance brightness | >5000cd/㎡ |
| Refresh frequency | 3000Hz |
| Working temperature range | -20°C to 50°C |
| Lifespan | >100,000 hours |
| Warranty | 3 years quality warranty, 10 years spare parts support |