| Brand Name: | SCXK |
| Model Number: | P10 |
| MOQ: | 5sqm |
| Price: | negotiation |
| Payment Terms: | Western Union,MoneyGram,D/P,T/T,L/C |
| Supply Ability: | 5000sqm per month |
| Pixels | 10mm |
| Tube Chip Color | Full color |
| Cabinet material | Iron or Aluminum For Options |
| Pixel configuration | 1R1G1B |
| Warranty | 3 years |
| Pixel density | 10000dots/sqm |
| Module Size | 320×160mm |
| Lamp size | 3535 |
| Resolution | 10mm |
| Pixel configuration | RGB 3 in 1 |
| Pixel density | 10000/m² |
| Module resolution | 32×16 |
| Module size | 320×160mm |
| View distance | ≥10m |
| White balance brightness | >5000cd/㎡ |
| Color temperature | 6500K-9500K |
| Viewing angle | 120° (both horizontal and vertical) |
| Refresh frequency | >1200Hz |
| Operating temperature | -20°C to 45°C |
| Lifetime | 100,000 hours |