| Brand Name: | SCXK |
| Model Number: | P6 |
| MOQ: | 3 sqm |
| Price: | negotiation |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability: | 4500 sqm per month |
| Attribute | Value |
|---|---|
| LED | SMD3535/2727 |
| Warranty | 3 years |
| Viewing angle | 160/140 |
| Lifetime Typical Value(hrs) | 100000 Hours |
| Cabinet size | 576*576mm |
| Brightness | 5000cd/sqm |
| Control System | LSN |
| Surface flatness | GAP< 0.5mm |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Lamp size | 3535/2727 |
| Resolution/mm | 6 |
| Pixel configuration | RGB 3 in 1 |
| Pixel density/pixels/m² | 27778/m² |
| Module resolution | 32x32 |
| Module size/mm | 192*192 |
| View distance | ≥5m |
| White balance brightness | >4500cd/㎡ |
| Color temperature | 6500K-9500K |
| Horizontal view angle | 120(degrees) |
| Vertical view angle | 120(degrees) |
| Frame rate | 60Hz |
| Refresh frequency | >1200Hz |
| Working hours | ≥72hours |
| Life time | 100000hours |
| Operating temperature range | -20-45℃ |
| Average power | <280W |