| Brand Name: | Shixin |
| Model Number: | P5 |
| MOQ: | 2 pcs |
| Price: | negotiation |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 5000sqm per month |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Pixels | 5mm |
| Tube Chip Color | Full color |
| LED Type | SMD 2727 |
| Display Function | Video |
| Waterproof | IP43 |
| Cabinet | Iron/Die casting |
| MBI | 51024 |
| Viewing Angle | H:160° V:140° |
| Optimal Viewing Distance | ≥5m |
| Voltage | DC5V |
| Brightness | >5000cd/㎡ |
| LED Parameter | R:625-630nm |
| Module Size | 320×160mm |
| Cabinet Size | 640×640mm |