| Brand Name: | SCXK |
| Model Number: | P4.81 |
| MOQ: | 3 sqm |
| Price: | negotiation |
| Payment Terms: | T/T,Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability: | 5000 sqm per month |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Pixels | 4.81mm |
| Tube Chip Color | Full color |
| Display Function | Video |
| Optimum Viewing Angle | H:160°, V:140° |
| Relative Humidity | ≤95%RH |
| Module Size | 250mm × 250mm |
| IC | MBI 5024 IC |
| Chip Brand | Epistar LED |
| Certificates | CE, RoHS, FCC |
| Scan Mode | Constant current 16scan |
| Voltage | AC110V/240V |
| Power Frequency | 60W, 50-60Hz |
| Control Mode | Static way/twinkle change, color change mode/acoustic mode |
| DMX Connection | Standard 3-pin |
| Control Signal | DMX512 Digital tube in health care settings |
| Connection Type | Standard 8 pin joint |
| Weight Capacity | 1600kg |
| Environment Temperature | -10°C to 35°C |
| Lamp | LED Φ5R, G, B |
| Size | 1000 × 1000 × 100mm |
| Gross Weight | 35kg |
Suitable for shopping malls, banks, transportation hubs, airports, schools, factories, and various commercial vehicles.