| Brand Name: | SCXK |
| Model Number: | P4 |
| MOQ: | 2 pcs |
| Price: | negotiation |
| Payment Terms: | Western Union,MoneyGram,D/P,T/T,L/C |
| Supply Ability: | 5000sqm per month |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Pixels | 4mm |
| Led Type | SMD2121 |
| Display Function | Video/Image |
| Waterproof | IP43 |
| Cabinet | Die casting aluminum |
| MBI | 5124 |
| Viewing Angle | H:100° V:50° |
| Voltage | DC5V |
| Module Size | 320×160mm |
| Cabinet Size | 640×640mm |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Lamp size | 2121 |
| Resolution/mm | 4 |
| Pixel configuration | RGB 3 in 1 |
| Pixel density/pixels/m² | 40000/m² |
| Module resolution | 80×40 |
| Module size/mm | 320×160 |
| View distance | ≥0.5m |
| Single point brightness adjust | Can be added |
| Single point color adjust | Can be added |
| White balance brightness | >1000cd/㎡ |
| Color temperature | 6500K-9500K |
| Horizontal view angle | 120° |
| Vertical view angle | 60° |
| Signal Process bit | 10 or 14 bit |
| Grey process | 1024×1024×1024/16834×16834×16834/65536×65536×65536 |
| Control distances | Internet cable:100m, multimembrane:500m, monofilm:5km |
| Driving mode | Constant driving current |
| Scanning mode | 1/20 |
| Frame rate | 60Hz |
| Refresh frequency | >3000Hz |
| Control mode | Computer synchronous |
| Brightness adjusted range | Manual, automatic operation, stepless continuous adjusted 255 steps. No grey loss |
| Out of control point | <1/10000 |
| Working hours | ≥72hours |
| Mean Time Between Failure | >5000hours |
| Life time | 100000hours |
| Life-all-white (brightness halving) | 50000hours |
| Environment temperature range | Operating temperature range: -20-45℃ Storing temperature range: -30-65℃ |