| Brand Name: | SCXK |
| Model Number: | P4.81 |
| MOQ: | 1sqm |
| Price: | negotiation |
| Payment Terms: | Western Union,MoneyGram,D/P,T/T,L/C |
| Supply Ability: | 5000sqm per month |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Pixels | 4.81mm |
| Tube Chip Color | Full color |
| Cabinet | Iron or Aluminum For Options |
| Pixel Configuration | 1R1G1B |
| Warranty | 3 years |
| Brightness | 1500 nits |
| Pixel Density | 43222 |
| Pixel Pitch | 4.81 mm |
| LED Type | SMD2121/1921 |
| Brightness | >1000 nits |
| Control System | LSN/Nova |
| Viewing Angle | 140°H and 140°V |
| Lifetime | 60,000 Hrs |
| Power Consumption | Average 200w/m², Max 600w/m² |
| Operation Power Voltage | 200-240 V / 50-60 Hz |
| Cabinet Size (W×H×D) | 1024×1024×120 mm |
| Cabinet Display Surface | 1.048 m² |
| Cabinet Material | Die-casting aluminum Cabinet |
| Cabinet Weight | 12kg |
| IP Rating | Indoor |
| Contrast | ≥3000:1 |
| Refresh Rate | 1920Hz |
| Operating Temperature | -10-30°C |
| Storage Temperature | -20-50°C |
| Operation Humidity | 20-85% |
| Storage Humidity | 10-90% |