| Brand Name: | SCXK |
| Model Number: | P10 |
| MOQ: | 5 pieces |
| Price: | 290$-552$ |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 5000sqm per month |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Pixels | 10mm |
| Pixel Density | 10000 |
| Led Type | SMD3535 |
| Cabinet Size | 960*960*85mm |
| Working Voltage | DC5V-20~55 |
| Dot Density | 10000dots/sqm |
| Driving Mode | 1/4scaning |
| Module Size | 320*160 |
| Module Resolution | 32*16 |
| Resolution/mm | 10 |
| Pixel configuration | 1R1G1B |
| Pixel density/pixels/m² | 10000/m² |
| Module resolution | 32*16 |
| Module size/mm | 320*160 |
| View distance | 9-400m |
| Single point brightness adjust | Can be added |
| Single point color adjust | Can be added |
| White balance brightness | >8000cd/㎡ |
| Color temperature | 6500K-9500K |
| Horizontal view angle | 120(degrees) |
| Vertical view angle | 60(degrees) |
| Signal Process bit | 10 or 16bit |
| Grey process | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Control distances | Internet cable:100m, multimembrane:500m, monofilm:2km |
| Driving mode | Constant driving current |
| Scanning mode | (1/4) |
| Frame rate | 60Hz |
| Refresh frequency | >3500Hz |
| Control mode | Computer synchronous |